1.7.2022

Dopravní omezení v červenci

červenec 2022

Dopravní omezení v červenci

Výměna asfaltu v Benešově ulici, výměna balkonů v ulici Obránců míru a Oživené židovské město.

Výměna asfaltu v Benešově ulici

V termínu od neděle 31. července od 18 hodin do úterý 2. srpna do dopoledních hodin čeká řidiče úplná uzavírka v ulicích Benešova a Aug. Kratochvíla. Důvodem je pokládka finální asfaltové vrstvy při plošné opravě těchto ulic a následné tuhnutí asfaltu. Od 14. července zde bude probíhat frézování asfaltu a následná úprava dešťových vpustí a obrubníků, za provozu s omezením.

Mapa ZDE

Výměna balkonů v ulici Obránců míru

Od 14. července do konce srpna letošního roku budou v bytových domech č. p. 435 – 440 v ulici Obránců míru probíhat stavební práce na výměně balkonů. Ve všedních dnech zde proto bude vždy od 7 do 17 hodin uzavřen chodník a parkovací stání před bytovými domy, z důvodu stání stavební techniky a zařízení staveniště.

Mapa ZDE

Oživené židovské město

Od 15. července od 8:00 do 17. července do 17:00 bude z důvodu konání kulturní akce Oživené židovské město pro veřejnost úplně uzavřena část parkoviště v ulici V. Nezvala. Parkoviště bude vyhrazeno pro majitele parkovacích karet Zámostí.

V Židovské čtvrti, v ulicích Blahoslavova, L. Pokorného, Havlíčkovo nábřeží, Tiché náměstí, Stinná a nám Rabína Ingbera bude platit uzavírka následovně: od pátku 15. července od 8:00 do soboty 16. července do 24:00, v neděli 17. července od 8:00 do 17:00.  

Mapa ZDE